Skip to main content

Про необхідність перевірити вакцинальний статус своїх дітей

Шановні батьки!

Інформуємо вас про необхідність перевірити вакцинальний статус своїх дітей і надолужити пропущені щеплення проти кору. А також звертаємо вашу увагу, що ці щеплення передбачені Календарем профілактичних щеплень та є безоплатними.

Як Вам відомо, в країні триває загальнонаціональна кампанія з “наздоганяючої вакцинації” дітей проти кору паротиту та краснухи, яка стартувала 17 липня. Наразі охоплення обов’язковими щепленнями не досягають рекомендованого рівня серед дітей до 16 років. Зокрема, йдеться про другу вакцинацію для дітей проти кору, паротиту та краснухи у віці 6 років. Аби не допустити спалах кору напередодні нового навчального року ці щеплення мають бути надолужені, а діти — довакциновані.

Вакцина проти кору, паротиту та краснухи вже доставлена до кожного регіону, і попри воєнні виклики не має дефіциту чи відсутності вакцини.

Пункт  щеплення в КНП “Міська дитяча поліклініка №14” ХМР працює щодня (пн — пт: 8.00 — 17.00, сб: 8.00 — 15.00). Для проведення щеплень Вам необхідно звернутися до педіатра нашої поліклініки.

Show Buttons
Hide Buttons